Squirt Cycling Products

Squirt Cycling Products

  • Squirt dviračio grandinės tepalas – tai vaško ir vandens emulsija, kuri palaiko grandinės švarą, leidžia jai veikti ilgai ir efektingai, prailgina grandinės tarnavimo laiką ir yra draugiškas aplinkai. Šiš grandinės tepalas dviračiui yra pripažintas geriausių dviračių gamintojų, kaip geriausias pasirinkimas dviračių priežiūrai.
  • Squirt Barrier Balm – apsauginis balzamas skirtas prižiūrėti jūsų odai. Neleidžia nusitrinti, apsaugo nuo drėgmės, trinties ir cheminių intervencijų. Šis balzamas sukuria mikrosluoksnį ant odos, tokiu būdu oda yra apsaugoma nuo įtrūkimų, bakterijų ir grybelio susidarymo.
  • Squirt dviračio valiklis – sukurtas vandens pagrindu, todėl yra draugiškas aplinkai. Tai vienas efektyviausių valiklių kasdieniai dviračio švarai palaikyti.
  • Squirt sandariklis padangoms su BeadBlock® –  dviračio padangų sandariklis su BeadBlock granulėmis, tinka naudoti padangoms tiek su kamera, tiek be jos. Šis sandariklis pašalina padangų dūrius, ilgai veikia ir yra draugiškas aplinkai.
  • Squirt E-Bike elektrinių dviračių grandinės vaškas – šis vaškas yra neatsiejamas jūsų elektrinio dviračio draugas, kuris padės dviračiui geriau ir efektyviau veikti. Squirt dviračio grandinės vaškas yra slidesnis, nei įprastas tepalas, todėl atlaiko didesnį apsisukimų skaičių ir apkrovas. Taip pat išsilaiko ilgiau šlapiomis oro sąlygomis, nei kitų gamintojų vaško pagrindo lubrikantai.
Filtruoti
Jūs sėkmingai pridėjote šią prekę į krepšelį: